مجموعه فرآورده های چوب ستایش فعالیت خود را در سال 1387 از یک فضای کارگاهی کوچک واقع در شهر رشت آغاز نمود. این مجموعه در ادامه با استعانت از خداوند متعال و با اتکا به تجربه چندین ساله آقای امید پیرگورابی و همچنین با بهره گیری از همکاران متخصص در زمینه صنعت چوب و مشتقات وابسته مراحل تکامل را یکی پس از دیگری سپری نموده و هم اکنون توانسته است در کنار بزرگان صنعت چوب قرار بگیرد.

چوب ستایش به جهت بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های نوین در زمینه صنعت چوب فضای کاری خود را افزایش داده، بطوریکه هم اکنون زمینی به متراژ 5000 متر مربع با زیربنایی معادل 2000 متر مربع را به امیر تولید انواع دکوراسیون داخلی با طراحی ویژه همان مکان و همچنین فروش مواد اولیه و خدمات (برش، CNC، PVC ) اختصاص داده و زیر سایه ی الطاف خداوند بزرگ به موفقیت در این امور نائل گردیده است.

مجموعه چوب ستایش با ارائه خدمات پس از فروش پیوسته از طریق سامانه های ارتباطی خود توانسته رضایت طیف وسیعی از خریداران سبد کالایی خود را کسب نماید و سیاست خود را در راستای ارائه خدمات بیشتر و تحمیل هزینه کمتر از طریق فروش کالای مرغوب به مشتریان خود هدف گذاری نموده و همواره در برقراری ارتباط پیوسته با این عزیزان تلاش دارد و همیشه در مسیر مشتری مداری گام برداشته و خواهد داشت.