سنگ کورین چیست ؟ کورین یا به عبارت صحیح تر، سطح سخت (Solid Surface) متریالی است که به طور انحصاری برای استفاده بر روی سطوح تولید شده است. کورین به قدری برای استفاده بر روی انواع سطوح مناسب است که نمی توان متریال مشابهی را پیدا نمود که از کورین مناسب تر باشد! در این بخش قصد داریم شما را با سنگ کورین بیشتر آشنا کنیم و موارد کاربرد و استفاده ی آن را برای شما تشریح نماییم. با ایران کورین همراه باشید.
در بازار ایران، کورین با عنوان سنگ مصنوعی نیز می شناسند. دلیل این امر این است که ظاهر کورین شباهت زیادی به سنگ طبیعی دارد و به همین دلیل به آن عنوان سنگ مصنوعی اطلاق می گردد. خوب است بدانید که برندهای مختلف تولید کننده کورین، مجموعه طرح های متنوع و گسترده ای را تولید می نمایند و از این رو، دست مشتری در انتخاب طرح کاملا باز است. از سوی دیگر، علاوه بر طرح های شبیه به سنگ طبیعی، شما می توانید طرح های کاملا ساده و بدون هر گونه دانه یا رگه را در بین طرح های کورین مشاهده نمایید.

 مجموعه چوب ستایش سعی نموده است سبد کالایی محصولات سنگ کورین خود را با استفاده از شرکت های مختلف برند در این زمینه بصورت کاملا متنوع در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا آنها با خیالی آسوده محصول متناسب با سلیقه خود را انتخاب نمایند.